Mám zájem o nabídku
Jste na správném místě! Rádi se s Vámi spojíme a společně se podíváme na potřeby a požadavky vašeho hotelu.
* Povinné pole
Co Vás zajímá?
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom CRM
MĚJTE PŘEHLED O VŠECH NOVINKÁCH
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a vždy obdržíte ty nejnovější informace od Profitroom
Tímto uděluji souhlas se zpracováním své e-mailové adresy pro účely zasílání informací o aktuálních událostech a slevách.
+48 61 840 23 80

O nás

Vítejte v Profitroom

Profitroom - Simply More Bookings

Misí Profitroom je od samého začátku zvyšování zisků. Jsme plně oddáni tomuto principu a hlavním cílem našich služeb je zvýšení počtu přímých rezervací a lepší profitabilita ubytovacích zařízení.

Zvyšujeme tržby ubytovacích zařízení

Misí Profitroom je od samého začátku zvyšování zisků. Tomuto principu jsme plně oddáni. Hlavním cílem našich služeb je zvýšení počtu přímých rezervací a lepší profitabilita ubytovacích zařízení.

Krzysztof Grzęda, CEO

Více než 2000 hotelů

Z CELÉHO SVĚTA

Profitroom vytváří design pro weby ubytovacích zařízení již roky. Vytvořili jsme nejpopulárnější rezervační systém v Evropě. V nedávné době naše společnost získala důvěru většiny respektovných hotelových značek a také marketingových společností. Díky expertům v Polsku a na pobočkách v Německu a Indii naše společnost zabezpečuje služby pro více než 2000 hotelů po celém světě.

1000+ WEBOVÝCH STRÁNEK

Profitroom je dnes předním specialistou v oblasti tvorby webových stránek pro hotely a apartmány - garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionální know-how. Unikátní design je oceňován našimi zákazníky. Stavíme webové stránky na nejpokročilejší technologii na světě a naše cloudové servery umístěné ve špičkovém datovém centru v Evropě umožňují rychlé načítání stránek. Vyhráli jsme i několik cen za nejlepší design webových stránek pro cestovní ruch a hotelnictví. Největší výhodou Profitroom je 24/7 servis pro zákazníky, bezplatné školení konfigurace systému spolu s týdennými nabídkami na optimalizaci rezervačního systému a online marketingu.

150+ PARTNERŮ

Za posledních několik let si Profitroom vytvořil síť IT dodavatelů a vůdců po celém světě. Jsme certifikovaným partnerem Google a náš rezervační systém Upper byl integrován do Google Hotel Ads, TripAdvisoru a TripConnect. Upper rezervační systém je do detailu otestován na propojení se všemi dostupnými channel managery a hotelovými recepčními systémy (PMS). Upper CRS channel manager má certifikovanou synchronizaci s většinou kanálů OTA jako např. Booking.com, HRS, Expedia apod. Celá Upper platforma byla certifikována PCI DSS od nezávislých auditorů. 

Poskytujeme komplexní služby
pro hotely, penziony a apartmány:

  • Online rezerevační systém Upper Booking Engine
  • Channel manager Upper CRS
  • Tvorba webu pro hotely a apartmány 
  • Internet Marketing pro hotely
  • E-commerce analytika a poradentství
  • 24/7 zákaznická podpora

Profitroom Vám nabízí všechny nezbytné služby pod jednou střechou - kompletní řešení od jednoho dodavatele s garancí úspěšné interakce mezi jednotlivými komponenty.

Naše řešení bylo vybudováno díky dlouholeté spolupráci se stovkami expertů v hotelovém odvětví. Splňuje specifické potřeby a očekávání našich klientů. Naše kvalita a zkušenosti byly stvrzeny mnoha prestižními oceněními!

facebook
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM